:: Spolupráca

V rámci EESI sa spojili rôzne európske štáty s rôznymi skúsenosťami s poskytovaním energetických služieb. Kontakty na nich nájdete nižšie.

Nemecko

 BEA, Berliner Energieagentur GmBH

 Susanne Berger

 Französische Straße 23

10117 Berlin

 tel: +49 (0)30 29 33 30-53

 e-mail: berger@berliner-e-agentur.de

Internet: www.bea.de

 

 

Belgicko

Cenergie

Johan Coolen

Gitschotellei 138

2600 Berchem

Belgicko

tel: 0032 3 225 23 12

e-mail: johan.coolen@cenergie.be

Internet: www.cenergie.be

V spolupráci s FEDESCO

 

Česká republika

SEVEn, Stredisko pro efektivni vyuzivani energie, o.p.s.

Sochor Vladimir

Americká 17

12000 Praha 2

ČR

tel: 00420-224-252-115

e-mail: vladimir.sochor@svn.cz

 

Francúzsko

Rhonalpenergie-Environnement (RAEE)

Laurent Chanussot

10 Rue des Archers

69002 Lyon

Francúzsko

tel: 0033 725 633 64

e-mail: laurent.chanussot@raee.org

 

Nórsko

Norsk EnØK og Energi AS

Thea Marie Mork

Ovre Eikervei 14

PO box 4101 Gulskogen

3005 Drammen

Nórsko

tel: 0047 932 57 234

e-mail: tmm@nee.no

 

Rakúsko

Grazer Energieagentur Ges.m.b.H

Jan Bleyl, Reinhard Ungerböck

Kaiserfeldgasse 13/1

A-8010 Graz

Rakúsko

tel: 0043 316 811848 20

e-mail: bleyl@grazer-ea.at

 

Rumunsko

Agentia Romana pentru Conservarea Energiei (ARCE)

Corneliu Rotaru

16, Nicolae Balcescu Bulevard, sector 1

010052 Bukurešť 37

Rumunsko

tel: 0040 21 314 59 29

e-mail: rotaru@arceonline.ro

 

Slovinsko

Jožef Stefan Institute

Damir Stanicic

Jamova cesta 39

1000 Ľubľana

Slovinsko

tel: 0038 61 5885 377

e-mail: damir.stanicic@ijs.si

 

Švédsko

Swedish Environmental Research Institute ltd (IVL)

Annika Gottberg, Jenny Gode, Ulrik Axelsson

Valhallavägen 81

P.O. Box 2106081

114 27 Štokholm

Švédsko

tel: 0046 8 598 56 407

e-mail: annika.gottberg@ivl.se